Vítejte na stránkách stolního Curlingu!

Jirka a Honza. Dva kluci, kteří od roku 2019 baví Brno curlingem na stole. Milujeme deskové hry i stolní fotbálek a tuhle vášeň jsme se rozhodli propojit. Jsme jediní výrobci patentovaného stolního curlingu v Česku. Všechny naše stoly vyrábíme ručně v rodinné stolařské dílně. Pořád je inovujeme. Pořád zlepšujeme.
Dáváme lidem novou éru zábavy.

Jedná se o obdobu této oblíbené hry na ledě s podobnými pravidly. Stolní curling je vzhledem ke své velikosti 2 x 0,5m možné umístit do většiny provozoven, ale skvělé poslouží také na firemní akce a soukromé večírky či k domácí zábavě. 

Nabízíme vám prodej, krátkodobý i dlouhodobý pronájem či uspořádání turnajů dle vašich požadavků.
Neváhejte a vyzkoušejte tuto originální zábavu!

 stolní curling je originální zábava pro malé i velké

Zábava

Stolní curling – cool zábava s přesnou muškou

Vzrušení. Napětí. Adrenalin. A hlavně radost a nadšení! Představujeme novou stolní hru, která dobývá Česko.
Okamžitě si ji zahrajete. Okamžitě si ji zamilujete. Stejně jako stovky lidí před vámi.

Zábava

Co je stolní curling

Curling znáte z olympiády. Zimní sport, kde se dva týmy snaží dostat kameny do kruhu. Vítězí ten, který je blíž středu. Curling je o zručnosti, taktice, koncentraci i týmové spolupráci. Zapojíte tělo i mysl. Jedinečná zábava, kde věk je jenom číslo. A my jsme tohle všechno přenesli na stůl. K vám do hospody, na firemní večírek, narozeninovou oslavu, prostě kamkoliv.

akce

Pro firemní večírky

Chcete kolegy zvednout ze židle? Dát jim zábavu, která láká každého? Pronajměte si stolní curling. Uspořádejte turnaj pro zaměstnance. Pobavte je na teambuildingu. Zpestřete si večírek. Odměňte je v relax zóně. Stolní curling vede k hvězdné spolupráci.

Pro restaurace, bary, hotely…

Fotbálek už je nebaví a šipky jsou pasé? Ukažte svým hostům něco nového! Odlište se od konkurence a dejte lidem zábavu, za kterou se budou vracet. Stolní curling vzbuzuje pozornost a vám tržby. Výhra i prohra se musí pořádně zapít!
Ale pozor, stolní curling vyvolává závislost.

pronájem, prodej